خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اشتباهات یک استاد حوزه علمیه قم درباره وضعیت حجاب در استان گیلان

       حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی در جدیدترین سخنرانی خویش که چند روز پیش گفته اند، اشتباهات زیادی درباره وضعیت حجاب در استان گیلان مرتکب شدند و مردم این ناحیه را به الفاظ ناشایستی نواختند. برای آگاهی ایشان چند کلمه ای در اینجا ذکر می شود:

       جناب رفیعی محمدی!!

      اکثر قریب به اتفاق آن مردمی که در سخنرانی خود بدان ها اشاره کرده اید، نه مردم شریف گیلان، بلکه مردم لاقید سایر استان های کشور ایران هستند. در ثانی عینک بدبینی شایسته یک انسان به ویژه عالم دینی نیست. جناب عالی با ایراد چنین سخنانی نه درصد بهبود حجاب مردم یک منطقه، بلکه معتقدم درصدد نشر منکر هستید. شما از کجا می دانید بانوان گیلان قبل از انقلاب حجاب درستی نداشتند. آیا غیر از این است که در آن زمان یک نوجوان 13 ساله ای بیش نبودید.

       مردم گیلان از اعتقادات خوبی برخوردارند و بانوان آن چه قبل و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از حجاب متعارف برای خویش برخوردارند؛ و در این راه حتی از خیلی شهرهای دیگر کشور ایران وضعیت بهتری داشته و دارند. آیا انتظار داشته اید حجاب بانوان آن منطقه، مثل حجاب بانوان شهرتان قم باشد؟!

       به نظرم در ورای این سخنان حضرتعالی، یک نوع انحراف از اصل مسئله وجود دارد. شما که سالی ده بار در شهر مشهد حضور داشته و به مناسبت های مختلف برنامه سخنرانی دارید، چرا تا حالا یک بار چنین حرفی برای مردم این شهر نزدید. شاید فکر کرده اید وضعیت مشهد از سایر نقاط ایران بهتر است؛ که اگر چنین فکری دارید واقعا برای این حد اطلاع تان از امور کشور متاسفم. به هر حال؛ توصیه می شود به نحوی این اشتباه خود را تصحیح بفرمائید.


  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : حجاب ,مردم ,بانوان ,داشته ,چنین ,کشور ,حجاب بانوان ,کشور ایران ,
  اشتباهات یک استاد حوزه علمیه قم درباره وضعیت حجاب در استان گیلان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر